Dziękujemy!

Data publikacji: wtorek, 31-10-2023

Dziękujemy!

To już ostatni dzień "pierwszej tury" Nowenny za Polskę, ale nie ustawajmy w modlitwach!

Szanowni Państwo,

31 października (wtorek) wypada 54. dzień Nowenny za Polskę rozpoczętej 8 września. Ci z Państwa, którzy dołączyli do modlitwy później, dalej odmawiają Nowennę Pompejańską. Chciałam podziękować wszystkim, którzy do tej pory zaangażowali się w @nowennazapolske.

Dziękuję przede wszystkim Księżom Biskupom: bp. Arturowi Mizińskiemu i bp. Maciejowi Małydze, Księżom i Ojcom Proboszczom: ojcu Augustynowi Węgrzynowi z Sulejowa i ojcu Krzysztofowi Piskorzowi z Wrocławia, księdzu Wojciechowi Gryglewiczowi z Pęgowa i księdzu Cezaremu Chwilczyńskiemu z Żórawiny . Bez Waszej modlitwy i błogosławieństwa byłoby
trudno.

Dziękuję również Panu Bartoszowi Dostatniemu za stworzenie strony internetowej @nowennazapolske.pl i klerykowi Krzysztofowi Niemczykowi za wypełnienie jej treścią, codzienne rozważania, prowadzenie Facebooka i strony
internetowej.

Dziękuję Paniom Zofii Klepackiej i Elżbiecie Kryckiej za poparcie, Panom Jerzemu Skoczylasowi i Przemysławowi Babiarzowi za piękne słowa, Panom redaktorom Grzegorzowi Górnemu, Januszowi Życzkowskiemu i Maciejowi Rajfurowi za wsparcie medialne.
Dziękuję przede wszystkim Państwu za udział w tej pięknej modlitwie.

Do tej pory na stronie @nowennazapolske zapisało się 379 osób. Zachęcam i zapraszam, żebyśmy nie ustawali w odmawianiu Nowenny Pompejańskiej za Polskę. Nasza Ojczyzna bardzo Jej potrzebuje. Potrzebuje wsparcia i opieki Matki Bożej. Prośmy Ją o to.

Anna Morawiecka