Wspólnie przejdźmy Wielki Post!

Data publikacji: sobota, 10-02-2024

Wspólnie przejdźmy Wielki Post!

Kto w najbliższych dniach zacznie odmawiać Nowennę za Ojczyznę, będzie miał okazję przejść w ten sposób przez okres Wielkiego Postu i wejść w radosny czas Wielkanocy!

Bardzo cieszymy się, że nasz licznik przekroczył już 400 osób! To wielkie świadectwo dla innych! Zachęcamy, aby dalej promować to dzieło pośród rodziny i znajomych, niechaj i modlitwa rozwija nasz kraj. 

Zbliżamy się w kolejny okres liturgiczny w Kościele. Jest to czas Wielkiego Postu, któego jednym z filarów jest modlitwa. Jest to zachęta, by tym usilniej uświęcić najbliższe tygodnie, co pozwoli lepiej się przygotować do przeżycia Misteriów Paschalnych. Każdy bowiem, kto w najbliższym czasie przystąpi do odmawiania, będzie mógł usilniej przeżyć rozważanie tajemnic różanca, właśnie poprzez okres Triduum.

Zachęcamy do rozpoczęcia Nowenny już dziś, ponieważ od Środy Popielcowej będziemy udostępniać pomoce w przeżywaniu Wielkiego Postu, zarówno w social mediach, jak i na naszej stronie, które pomogą zrozumieć Tajemnice różańca, zagłębić się zarówno w radość narodzin Pana, ciepienie Ogójca, czy misterium pustego grobu.